Košík Šipka Vstupte do e-shopu

Glasurit Ratio Systém

Glasurit RATIO Systém

Lakovny na celém světě si cení Glasurit RATIO Systémy jako záruku jednoduché, rychlé a hospodárné práce. Každý systém je kombinací navzájem perfektně sladěných produktů a pracovních kroků – od předúpravy přes plniče a lakování až k brilantnímu dokončení. Pro každý pracovní krok během lakování poskytuje Glasurit k použití efektivní systém, který šetří materiál, krátí potřebný čas a zvyšuje hospodárnost.

Vynikající kvalita opravárenského lakování při použití systémů Glasurit RATIO je mnohokrát osvědčená – četnými doporučeními světových výrobců automobilů. Jejich doporučení je rozhodující konkurenční výhodou pro lakýrnické provozy, protože jim zajistí, že výrobci automobilů převezmou záruční servis.

Jasně definované kroky vedou u Glasurit RATIO systému k prvotřídním výsledkům:

GLASURIT RATIO AQUA

Jednoduché, progresivní a hospodárné je dvouvrstvé lakování osobních automobilů se systémem vodou ředitelných laků řady 90 – celosvětově nejúspěšnějším vodou ředitelným systémem.

GLASURIT RATIO HS

S menším obsahem rozpouštědel vede systém pro jednovrstvé lakování osobních automobilů efektivněji k cíli – systém vrchních laků řady 22 s vysokým obsahem sušiny.

GLASURIT RATIO TRUCK

Výjimečný systém pro lakování užitkových vozů – systém vrchních laků řady 68 nastavil standard pro úspory materiálu i času. Garantuje jednoduché, rychlé a racionální zpracování.

 

NEWSLETTER

Napište nám svůj email a my vás budeme informovat o aktuálních akcích a slevách

Odesláním emailu souhlasíte s podmínkami osobních údajů.

REFERENCE

Ford
Opel
Škoda
Bentley
BMW
Dacia
Hynundai
Kia
Mercedes Benz
Peugeot
Porsche
Renault

KONTAKTY