Košík Šipka Vstupte do e-shopu

Dodavatelé

 

Autoopravárenské laky GLASURIT pro profesionální uživatele. V našem sortimentu naleznete kompletní program pro osobní vozy a nákladní vozy. Uživatelům poskytujeme profesionální školení, nabízíme optimalizaci opravárenských lakovacích postupů. V jedinečném systému vyhledávání barevného odstínu COLOR PROFI SYSTEM naleznete mezi 20.000 recepturami vždy tu správnou barvu.

  

Průmyslové barvy SALCOMIX zajišťují ošetření jakéhokoliv neporézního povrchu od základu až po vrchní lak. Počítačový automatický systém zaručuje stálou kvalitu a barevný odstín namíchané barvy. Dodávky požadovaného odstínu nejpozději do 48 hodin.

BASF je přední světová chemická společnost. Má asi 111.000 zaměstnanců ve 370 výrobních místech po celém světě. Jejich produkty a systémová řešení přispívají k zachování zdrojů, zajištění zdravé výživy a zlepšení kvality života. 

Značka AllorA vznikla v naší německé centrále Toplac v roce 2000 jako důsledek neustálé snahy o zlepšení nabídky a materiálů pro profesionální lakýrníky a autokarosáře. Značka AllorA nabízí tmely, základové materiály, plniče, laky, utěrky, plastelíny, lakýrnické stojany a mnoho dalších položek.

ANEST IWATA je renomovaný výrobce kvalitní lakovací techniky pro aplikaci tekoucích materiálů v oblastech, jakými jsou lakovaní automobilů, autoopravárenského lakovaní, lakovaní nábytku a architektonických komponentů, průmyslového lakování a v neposlední řadě umělecké a kosmetické aplikace airbrush. V celosvětovém měřítku je Anest Iwata jedním z nejvýznamnějších výrobců techniky pro povrchové úpravy.

Společnost SATA zajišťuje na trhu stříkací pistole, vzduchové filtry a ochranu zdraví pro pracovníky lakoven a karosáren. Díky úzké spolupráci s lakovnami a průmyslovými podniky vyvíjí společnost SATA špičkové výrobky nejvyšší kvality.

 

Cílem společnosti Carbon je poskytovat lakovnám a autosalonům ta nejlepší řešení pro opravy karoserií. Perfektní kombinace správných nástrojů a efektivního školení, cíleného know-how, technické podpory a pokročilého školení vám pomůže udržet náskok před konkurencí. Produktové portfolio zahrnuje AOL páky pro vytlačování důlků bez poškození laku, Miracle systém pro opravy promáčklin karoserií, pneumatický lis AiroPower, Miracle AluRepair pro hliníkové opravy, lepicí technologie Miracle MIG a celou řadu dalších nástrojů.

Známá německá značka Herkules představuje velmi kvalitní zvedací plošiny, myčky, ir-zářiče a odsávací ramena. Ve své centrále v Kasselu Herkules vyrábí a vyvíjí s pomocí nejmodernějších strojů a zařízení vysoce kvalitní vybavení pro lakýrnické a karosářské provozy. S pomocí velkého počtu zkušených odborníků, inovativní technologie a precizního plánování je společnost Herkules schopna vytvářet produkty přesně na míru nejnáročnějším požadavkům trhu.

Myčky pistolí Drester jsou známé svou kvalitou, výkonem, efektivitou a spolehlivostí. Výrobky této značky jsou nedílnou součástí profesionálních lakoven téměř po celém světě.

IRT zářiče mají praktický a nový design, krátké časy schnutí a rovnoměrně rozloží teplo na plochu sušení. Navíc jsou přátelské k životnímu prostředí. Každý z modelů IRT má vlastní specifickou oblast použití.

Společnost 3M působí v řadě oblastí po celém světě. Ve špičkové kvalitě vyrábí na 50 000 různých produktů a výrobků pro kanceláře, komerční grafiku, elektro a telekomunikace, zdravotnictví, automobilový průmysl či bezpečnost a ochranu. 3M je renomovaná nadnárodní společnost, jejíž divize vzájemně spolupracují na vývoji, výrobě a marketingové podpoře všech produktů. Společnost 3M je také oficiálním dovozcem strojků Festool pro Českou a Slovenskou republiku.

 

Lakovací kabiny POLIN-AC. Společnost POLIN-AC vznikla spojením dvou společností, firmy POLIN a firmy ARIA-C. Společnost POLIN působí na trhu již od roku 1940 a zabývá se výrobou lakovacích kabin, přípravných stání a mícháren. Společnosti ARIA-C je orientovaná na ventilační a topné systémy pro automobilový průmysl. Spojením těchto společností vznikl na trhu jedinečný koncept, kdy je zajištěna vysoká kvalita, inovace a nejnovější technologie v oblasti lakovacích kabin. V roce 2014 uvedla na trh jejich nejnovější a nejmodernější model, AIRFORCE lakovací kabinu.

 


REGLO
norský výrobce pneumatických zvedacích plošin Wall-Man a Lift-Man, které zvýší ziskovost a produktivitu práce Vašich lakovacích kabin.

 

Sia Abrasives, švýcarský výrobce flexibilních brusiv, které dováží společnost ALCA CZ, zpracovává sortiment více než 10.000 odlišných flexibilních brusiv a uspokojuje tak nejrozmanitější poptávku po dokonalém povrchu.

Tork je globální značkou švédské společnosti SCA dlouhodobě oceňovanou za dodávání nejlepších hygienických systémů a nabídku nejvyšší kvality čisticích řešení pro obchodní a průmyslová pracoviště na celém světě. Produktové portfolio obsahuje toaletní papír, papírové ručníky, ubrousky a utěrky pro čištění v kancelářích i průmyslu a také systémy hygienických zásobníků.

 

NEWSLETTER

Napište nám svůj email a my vás budeme informovat o aktuálních akcích a slevách

Odesláním emailu souhlasíte s podmínkami osobních údajů.

REFERENCE

Ford
Opel
Škoda
Bentley
BMW
Dacia
Hynundai
Kia
Mercedes Benz
Peugeot
Porsche
Renault

KONTAKTY