Košík Šipka Vstupte do e-shopu

Lakování osobních automobilů

Kvalitní materiály krok za krokem

Perfektní základ

Základové materiály od Glasuritu jsou ideálním základem pro kvalitní lakování. Materiály jsou jednoduše a jistě zpracovatelné a přizpůsobí se flexibilně pracovnímu postupu v lakovacím provozu. Podle oblasti použití jsou ideální pro osobní automobily, pro všechny aplikace, suché i mokré broušení, stejně tak pro ruční i strojové broušení.

Excelentní vyrovnání povrchu, krátký čas odvětrávání, vynikající brousitelnost a dobrý stav vrchního laku vytváří perfektní základ pro vynikající výsledek lakování.

Nejušlechtilejší vrchní laky

Jakmile je podklad perfektně připravený, následuje vrstva vrchního laku. Pro tento krok nabízí Glasurit lakovací systém, řadu 90.

Celosvětově nejúspěšnější systém vodou ředitelných laků, řada 90, se již roku 1992 stala standardem. Nepřekonatelně hospodárný, jednoduše perfektní výsledek lakování.

Pro brilantní dokončení

Bezbarvé laky Glasurit jsou perfektním zakončením po všechny lakýrnické práce v dvouvrstvém lakování. Ať už chcete vysoký lesk, extra mat nebo zvlášť vysokou odolnost proti škrábancům – u bezbarvých laků Glasurit najdete pro každou zakázku optimální produkt.

Glasurit vyvinul novou řadu bezbarvých laků, které zajistí kvalitní opravu a velkou úsporu. Glasurit nabízí bezbarvé laky, které byly vyvinuty pro různé požadavky - od univerzálního použití až po extrémní odolnost proti poškrábání. Všechny bezbarvé laky perfektně zapadají do systému Glasurit RATIO Aqua Systém. V kombinaci s tužidly a ředidly nabízejí více efektivity a flexibility - a to dodá kompletní opravě ten nejlepší výsledek.

Materiály Glasurit:

  • Čisticí a přípravné prostředky
  • Tmely
  • Základové materiály a plniče
  • R22 - Vrchní laky
  • R90 – Vrchní laky
  • Bezbarvé laky
  • Komponenty a přísady

NEWSLETTER

Napište nám svůj email a my vás budeme informovat o aktuálních akcích a slevách

Odesláním emailu souhlasíte s podmínkami osobních údajů.

REFERENCE

Ford
Opel
Škoda
Bentley
BMW
Dacia
Hynundai
Kia
Mercedes Benz
Peugeot
Porsche
Renault

KONTAKTY