Košík Šipka Vstupte do e-shopu

INEOS A GLASURIT – spolupráce roku

INEOS A GLASURIT – spolupráce roku

INEOS Automotive  a BASF podepsali tříletou smlouvu o vývoji celosvětového programu oprav karoserií a laků, se zaměřením na nejvyšší úroveň průmyslových standardů a udržitelná řešení. 

Spolupráce prémiové značky Glasurit, kterou vyrábí společnost BASF Coatings, a INEOS Automotive zahrnuje dodávky udržitelných řešení v oblasti opravárenství, odborné znalosti, nejnovější digitální řešení pro vyhledávání odstínů a školení.

Steve Graham, globální ředitel poprodejního servisu INEOS Automotive k tomu řekl: „Jsem velmi rád, že můžeme s BASF spolupracovat na vývoji a to tak, abychom mohli v příštích letech přinést udržitelný program, který se bude řídit nejvyššími standardy kvality při opravách prémiových vozidel. Díky technické podpoře a zkušenostem společnosti BASF s řízením nejnovějších standardů, se může celá síť INEOS Automotive spolehnout na partnera, který s námi sdílí závazek k dokonalosti v oblasti služeb pro zákazníky.“

INEOS spolupracuje s BASF Coatings jako partner od roku 2021 a to v oblasti povrchových technologií pro své první offroadové vozidlo INEOS Grenadier. S novou smlouvou se partnerství s INEOS rozšiřuje ještě na implementaci a vývoj karoserie a laku nejen pro INEOS Grenadier, tak nově i pro variantu pick-up s dvojitou kabinou INEOS Quartermaster.

 

 

NEWSLETTER

Napište nám svůj email a my vás budeme informovat o aktuálních akcích a slevách

Odesláním emailu souhlasíte s podmínkami osobních údajů.

REFERENCE

Ford
Opel
Škoda
Bentley
BMW
Dacia
Hynundai
Kia
Mercedes Benz
Peugeot
Porsche
Renault

KONTAKTY