Košík Šipka Vstupte do e-shopu

CBR - Carbon Body Repair System

Nový systém CBR je vyroben z komponentů z karbonového vlákna a CFRP. Celý systém je díky tomu neuvěřitelně lehký, ale také extrémně silný. S nástroji se perfektně pracuje, protože jsou ergonomické a umožňují mechanikovi provádět opravy rychleji a lépe, v co nejkratším čase.

 

Opravte - neměňte!

Dosáhnout vysoké kvality opravy a perfektních výsledků nebylo nikdy jednodušší, než s touto profesionální kombinací perfektně sladěných nástrojů a příslušenství. Nový systém CBR je dokonalou pracovní stanicí pro opravy moderních karoserií z oceli a hliníku.

 

 

Kompletní pracoviště pro ocel a hliník

Díky výrazně snížené hmotnosti tažných komponentů je manipulace a úsilí vynaložené na každodenní práci mnohem jednodušší. Aplikace tažných nástrojů - zejména při práci nad výškou hrudníku - se stává jednodušší a méně namáhavou. Uživatel může snadno pracovat samostatně pomocí nástroje Strong-Tool nebo Line-Tool.
Nově vyvinuté, ergonomicky tvarované tažné prvky a rozsáhlé příslušenství poskytují opraváři podstatně větší flexibilitu v procesu opravy, ať už u osobních automobilů, SUV nebo užitkových vozidel.

 

 

 

 

 

NEWSLETTER

Napište nám svůj email a my vás budeme informovat o aktuálních akcích a slevách

Odesláním emailu souhlasíte s podmínkami osobních údajů.

REFERENCE

Ford
Opel
Škoda
Bentley
BMW
Dacia
Hynundai
Kia
Mercedes Benz
Peugeot
Porsche
Renault

KONTAKTY