Košík Šipka Vstupte do e-shopu

Stříkací pistole

Stříkací pistole slouží pro aplikaci tekoucích materiálů v oblastech, jakými jsou lakování automobilů, autoopravárenské lakování, lakování nábytku a architektonických komponent, průmyslové lakování a v neposlední řadě umělecké a kosmetické aplikace Airbrush a body tanning.

Z našeho sortimentu vám nabízíme stříkací pistole značky Anest Iwata, Sata a DeVilbiss.

ANEST IWATA Group se sídlem v Japonsku zaměstnává více než 1200 zaměstnanců. Díky přímému napojení na své zákazníky vyvíjí a dodává Anest Iwata nejen nejmodernější zařízení, které udávají nové trendy, ale také vychází vstříc požadavkům svých zákazníků a připravuje individuální řešení šitá na míru.

Společnost SATA udává trendy pro stříkací pistole, kelímky, ochranu zdraví a kombinované filtry. Díky úzké spolupráci s lakovnami a průmyslovými zákazníky zvyšuje kvalitu svých služeb a je značka SATA je velmi dobře známa díky spolehlivosti, robustnosti a ergonomickému tvaru.

Britská značka stříkacích pistolí DeVilbiss neustále vyvíjí nové stříkací pistole pro opravárenský průmysl. Zvýšení efektivity je hlavní misí v zlepšování kvality svých stříkacích pistolí.

 

Potřebujete obnovit svůj arzenál stříkacích pistolí? Přehledný sortiment všech značek stříkacích pistolí najdete jednoduše na našem e-shopu. 

Stačí kliknout zde

NEWSLETTER

Napište nám svůj email a my vás budeme informovat o aktuálních akcích a slevách

Odesláním emailu souhlasíte s podmínkami osobních údajů.

REFERENCE

Ford
Opel
Škoda
Bentley
BMW
Dacia
Hynundai
Kia
Mercedes Benz
Peugeot
Porsche
Renault

KONTAKTY